Tags

, , , , , , , , , ,

In de regenwouden van Britsh Columbia, aan de westkust, leven “sea wolves”. Het is een genetische afstamming van de grijze wolf.
Waarom zijn ze zo bijzonder? Ze eten geen hertjes of zo, maar zalm, krab, mosselen, zeehond, zeeotter en zee-egels. Eigenlijk eten ze alles wat ze aan de kust in het water kunnen vinden. Ook een karkas van een walvis staat op het menu. Ze hebben zich aangepast aan de zee

Het zijn fantastische zwemmers, ze trekken tussen de eilanden door, waar een sterke stroming staat. Voor 15 kilometer draaien ze hun poot niet om.

Voor de Inheemse bevolking is deze wolf heilig maar helaas, niet beschermd. Ze worden nog steeds gedood door Trofeejagers, de meest verachterlijk mens in mijn ogen.

In dit enorme gebied leven ongeveer 350 zeewolven, wat een geluk dat wij 3 van deze prachtige beesten mochten zien!!