Tags
breien, HAKEN, Lalylala, Lupo, schaap, schaapskleren, schapenwol, sokken, Volle maan, wol, wolf
Toen ik de gehaakte poppen van Lalylala voor het eerst zag, was ik meteen verliefd. Lupo is mijn eerste pop, maar zeker niet de laatste.
Het verhaal:
Lupo is een wolf in schaapskleren. Toen Lupo nog een klein wolfje was, wilde hij heel graag schapenwol hebben om warme, zachte sokken te breien. Op een nacht probeerde hij stiekem een slapend schaap te scheren. Het schaap verschoot zo, dat zij Lupo per ongeluk beet. Bij iedere volle maan verandert hij nu in een schaap. Omdat Lupo ontdekte dat een schapenvachtje veel zachter is dan een wolvenpels, heeft hij voor zichzelf een schapenpakje gehaakt en gaat nu als schaap door het leven. Bij iedere volle maan scheert hij zichzelf zodat hij zijn kleren zelf kan maken.
Pingback: Lalylala Kira | Elly van Veen
Pingback: Lalylala Carl de Cactus | Elly van Veen
Hoe maak je dit mooie schaapje
Dit schaapje is gehaakt. Maar kijk uit hè, het is een vermomde wolf.
De link naar de ontwerpster staat in het bericht. Even op het gekleurde gedeelte klikken.
Waarkan ik het nederlandse atroon van Lupo kopen? En welk garen is hier voor gebruikt?
Je kunt de patronen via Ravelry kopen, de wol staat in het patroon beschreven
Zou jij mij misschien kunnen vertellen bij schaap Lupo of jij ook iedere toer heb afgekant??of kan je gewoon doorhaken?? Misschien nog een TIP voor het haken van Lupo?Hij is prachtig en mooi gehaakt.
Heb Kira al gehaakt een hele klus.
Ik heb na iedere toer wel afgekant en dan weer met 3 lossen omhoog ( als 1e stokje) Zo kon ik ook goed controleren of ik genoeg bobbels haakte. Het is idd een hele klus, maar daardoor ook zo leuk om te doen. Nu ligt het even stil, maar ik heb al wol voor de volgende liggen. Ik heb niet de gouden tip. Gewoon niet te snel willen, en tellen, vooral veel tellen. Succes met Lupo, het is echt een schatje.
De toer van vasten kan je gewoon doorhaken of ook opnieuw aanhechten?
Hallo,
Ik vind LUPO zo,geweldig……..heb jij hier soms en patroon van?
Hoi, je kuunt het patroon kopen o.a. via Ravelry
Ik gaaan Lupo beginnen, maar haak je de vaste in de achterste lus of in beide lussen. Soms staat er in de beschrijving; haak een vaste in de achterste lus of haak een vaste in de voorste lus. Wat moet je dan doen als er niets bij staat ?
Hoi Eef, als er niets staat, haak je altijd in 2 lussen tegelijk. Heel veel plezier en succes met Lupo
Dank je wel Elly, kan ik eindelijk beginnen.
Lupo is zo leuk, veel plezier en als je wat wilt vragen, doen hoor, want het is een lastigerd….
Weet je hoe ik aan het patroon van het schaapje kan komen? Mijn moeder is er ooit aan begonnen maar heeft het niet meer af kunnen maken nml
deze kan je op het www vinden en aanschaffen. Het zijn geen gratis patronen. succes ermee