Tags
Enthousiast roep ik vanaf de bank naar mijn lief, dat er alwéér een kaart is aangekomen, ditmaal in Finland. Waarop manlief zegt: stuur maar eens een kaart naar België, kan je lachen, dat is een drama, die Belgische post.
En idd, naar sommige plekken op de wereld is het lastig om een brief te laten bezorgen, mijn neef en nicht op Aruba waren een goed voorbeeld. Je moest maar afwachten of de postbode überhaubt zin had om te werken en dan moest je ook nog mazzel hebben dat ie je huis kon vinden. Want de nummering van de huizen is daar – op z’n zachtst gezegd- bijzonder. Het eerste huis in een nieuwe wijk wat klaar is, krijgt nr 1, het volgende huis wat wordt opgeleverd krijgt nr 2, dus dat werkt een ietwat rommelig als er zo’n driehonderd bungalows worden gebouwd.
Maar ik dwaal af: Ritva uit Finland schrijft: “Hello. Thanks for the lovely postcard. I have visited Holland and I liked your country a lot. I’ll write more to You, thanks for your words on the postcard. Now we have winter here: cold and white snow. Nature is very beautiful. Happy postcrossing. Ritva”
Mijn allereerste postcrossingkaart stuurde ik in december naar Belarus, Wit-Rusland.
Die is pas na 46 (!) dagen aangekomen. Ook stuurde ik in Dezember een kaart naar Taiwan en Rusland. Die zijn nu respectievelijk 39 en 25 dagen onderweg…..
Gelukkig ging het met de andere kaarten sneller. Ik ben nu bij sent-14, travelling-6 en received-15. Als er nu nog een aankomt mag ik er twee gaan versturen.
Ik heb er ook ééntje onderweg naar Belarus. Ben heel benieuwd hoe lang ie er over gaat doen. Ook idd Taiwan, de verre landen. Ik ben heel benieuwd…Ik merk ook al dat ik heel speciaal kijk wat ze graag willen hebben voor kaart, dat is toch leuk om te doen, iets speciaals uitzoeken. Zoals Desirée schreef: het is echt een Feel Good project!
De kaart naar Rusland is na 27 dagen eindelijk aangekomen. Mijn Taiwankaart staat nu op 40 dagen en is stil travelling…… geduld is een schone zaak.
Ik vind het wel grappig dat je via dit project enig inzicht krijgt hoe lang post er op deze wereld onder weg is.
Er zit heel veel verschil in. België is ook niet snel, er was er een 16 dagen onderweg terwijl ik er ook een uit de States kreeg die 5 dagen onderweg was.